יום שישי, 5 בנובמבר 2010

It's a man's worldלפני כחודש ידיד טוב שלי התרעם על כך שכל הרשומות בבלוג שלי הן רלוונטיות לנשים בלבד ושאל אותי למה אני מזניחה את המין הגברי. באותו מעמד הבטחתי לו שמידי פעם אני אעדכן לגבי אופנת גברים וכל המשתמע מכך והיום אני מתחילה לקיים את הבטחתי.

אני לא מסתירה את הקנאה שלי בכך שהחיים של הגברים בד"כ פשוטים בהרבה מחייהן של הנשים, בעיקר בפן של המראה החיצוני. למרות כל מה שסיפרו לכם בעבר, אישה לעולם לא באמת תנהג במובן של "זרקתי על עצמי משהו ובאתי" (אלא אם מדובר במקרה חירום או שהבניין שלה נשרף והיא הייתה חייבת לברוח), לעומת מרבית הגברים שנוהגים באותה צורה מידי יום ברמת ה"מצאתי משהו נקי/נראה נקי בארון/על הרצפה/הכיסא ויצאתי".

לשם הסיפתח של הנושא הזה בבלוג שלי, הנה שני בחורים שיראו טוב לא משנה מה ילבשו (או לא ילבשו), שבאירוע הזה בחרו בקוד לבוש קז'ואלי מאוד  וזה נראה נפלא ובמקום.
בנים - רשמו לעצמכם; בנות - הזילו ריר.

About a month ago, one of my dearest friends was complaining about that all of my blog-posts are relevant to women and asked me why I am neglecting all of the male readers. I promised him that I will update about male fashion once in a while, and only today I got to do so.

I’m not hiding my big jealousy about the fact that men’s lives are so much better than woman’s, usually when it comes to appearance. despite what everybody else told you, a woman will never actually act as she “throw something on her and went out of the house” (Unless it’s an emergency as her building is on fire),  as opposed to men that usually wear the first thing that they found in their closets/floor/chair the seems to be clean.
For the grand opening of this new issue in my blog, here are two looking guys that will be hot no matter of what they would wear (or not wear), which in this particular event chose to dress very casual and it looks great!
Boys – take notes; Girls – allow your-selves to drool.

ימין: Right: Paul Wesley
שמאל: Lest: Ian Somerhalder


בסופו של דבר, הלבוש לרוב לא נמדד במה לובשים, אלא איך לובשים אותו. תלבושת של ג'ינס וחולצת טישירט משתדרגת בקלות בעזרת מספר קיפולים קטנים בשרוולי החולצה (ראו תמונה ימנית) או בעזרת כובע מדליק (שימו לב, מדובר בפריט שלא יעבוד לכל אחד...)
המשך יבוא!

Eventually, the outfit doesn’t measured by the clothing itself but how you wear it. An Outfit of jeans and a T-shirt will be easily upgraded by a few folds in the T-shirt sleeves or by wearing a cool hat (please pay attention that this option doesn’t work for anybody…)
To be continued!

תגובה 1:

  1. נו באמת! פאקינג איאן סומרהלדר, שהוא לא ייראה טוב?? הוא היצור הכי מושלם עלי אדמות בערך. אוח. (אורנית)

    השבמחק