יום ראשון, 24 באוקטובר 2010

Touch wood

אז אמנם כאן בישראל הקיץ מגיע לסיומו (או לפחות כך אני מקווה), אבל זה לא אומר שאי אפשר להתחדש במשקפי שמש מגניבות גם בחורף...

דוגמא למשקפיים שמשכו את תשומת ליבי הן משקפי השמש של "Shwood", אשר כל המשקפיים שהיא מייצרת הן בעלות מסגרת מעץ טבעי. מלבד הרעיון הנחמד של שימוש בעץ בצורה לא קונבנציונלית, אהבתי מאוד את צורת ההגשה של משקפי השמש. אפשר לראות שהשקיעו את אותה מידת ההשקעה בשיווק המוצר כמו שהשקיעו במוצר עצמו.

So even though here in Israel the summer comes to an end (I hope so!), it doesn’t mean that one can’t buy a new pair of cool sunglasses!

An example of sunglasses which drew my attention is the “Shwood” sunglasses, which all of them has a natural wood frame. Beside the nice idea of using wood in an unconventional way, I really like the way it presented. You can see that the same amount of effort was invested in the marketing as it was invested on the product itself.

 
 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ולקבוצה של הבלוג בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה